Blog categories
Latest Comments
No comments
Blog search

Decembra jaunumi - dzērieni

Posted on1 Month ago
Love1

1. Plaimont Caprice de Colombelle 2020 11% 0,75 L

Pionieru zīmols un Côtes de Gascogne Colombelle ir atzīts līderis visā pasaulē jau vairāk nekā 30 gadus. 2020. gadā viņa iznāk no sava burbuļa un atbrīvo sevi. Skaists un dumpīgs vīns, kurš runā. 2020. gada vīna etiķete ir izrotāta ar spilgtām krāsām, kas atspoguļo garšu eksploziju un pārpilnību, Colombelle aromātisko parakstu.
Atlantijas okeāna ietekmē uz rietumiem un Pirenejiem dienvidos īpašais Gaskonijas mikroklimats nosaka apgabala vīnu svaigumu un aromātisko raksturu.
Tieši bijušajā armanjaka teritorijā Colombard, Sauvignon un Gros Manseng vīnogulāji nodrošina visu savu aromātisko svaigumu un Ugni Blanc vīnogulāji ļauj izveidot tonizējošus un slāpes remdējošus vīnus.
Aromāts atveras ar ļoti skaistiem eksotisku augļu, mango, ananāsu aromātiem. Ļoti patīkams līdzsvars garšā ar mazāk kodīgu skābumu, ar vairāk nogatavojušos mango un baltā persika notīm. Šis aromātiskais savienojums turpinās ar pilnu un ļoti noturīgu pēcgaršu, ko papildina patīkams svaigums.
Lielisks kā aperitīvs. Labi piemērots krabjiem, zivīm ar garšvielām vai mājputniem ar citronu, lasi ar dillēm, svaigiem salātiem ar garnelēm, pana cotta, citronu siera kūkai. Vīns, kas tik labi sader ar pasaules, it īpaši marokāņu, indiešu vai aziātu virtuvēm.
Pasniedz 8 -10 ° C temperatūrā.

2. Follador Valdobbiadene Prosecco Superiore D.O.C.G. 11% 0,75 L,Vegāns, bez cukura

Vīns ar svarīgu, harmonisku struktūru, kas izceļ minerālu notis, ko piedāvā augsnes māla un kaļķakmens komponenti. Gatavots Veneto reģionā, Trevizo province, Valdobbiadene D.O.C.G. Augsne ir mālaina ar kaļķakmeni. Gatavots no 95 % Glera un 5 % Chardonnay vīnogām.
Šis vīns vispirms tiek iegūts nemainīgā formā no vīnogām, kuras sasmalcina un kriomacerē saskaņā ar Gianfranco Follador metodi, pēc tam rūpīgi raudzē.
Otrā fermentācija notiek autoklāvā pēc Martinotti metodes (Charmat), kam seko ilga vīna uzlabošana uz raugiem 0 ° C temperatūrā. Spilgti dzelteni salmu krāsā ar zaļganiem atstarojumiem. Ļoti smalki un noturīgi burbuļi. Elegants ar zaļo ābolu, bumbieru, laima, ziedu, citrusaugļu niansēm. Līdzsvarota struktūra. Harmonisks un izteikti gards. Lielisks visas maltītes laikā.

Settings

Share

Menu

Create a free account to save loved items.

Ielogoties