Slide background

Alus
no Francijas.

Alus no Francijas.

Slide background

Vīna degustācijas

Vīna degustācijas

VAIRĀKVAIRĀK
Slide background

Piegāde visā Latvijā.

Piegāde visā Latvijā.

Par mums

Mūsu ģimenes uzņēmums jau no 2010. gada, sadarbojas ar Francijas, Itālijas, Vācijas, Austrijas un Spānijas mazo uzņēmumu vīndariem. Piedāvājam iespēju iegādāties un baudīt Latvijā reti sastopamus, unikālus, autentiskus vīnus un izsoles vīnus, kā arī plaša spektra biodinamiskos un vegan vīnus par saprātīgām cenām, jo piegādāti bez starpniekiem. Ar lepnumu varam teikt, ka mūsu darbs ir mūsu hobijs un otrādi. Paši braucam, meklējam, testējam un jūtam, ka tas ir ko meklējām! Šobrīd sadarbība ir ar 46 vīna darītavām un piedāvājam baudīt vairāk, kā 242 mūsu pašu izvēlētus vīnus. Vienmēr priecājamies par atsauksmēm, par iespaidiem, par jauniem izaicinājumiem, no vīna entuziasta pirmajiem soļiem līdz rūdītiem vīna pazinējiem. Bez vīniem, mums ir arī lieliska vintāžas armanjaku, skotijas viskiju kolekcijas, konjaku kolekcijas, grappas un kalvadosi. Papildus tam mums ir arī izcili Foie Gras, ar mīlestību gatavota no Francijas mājražotāja, avota ūdens no Korsikas un Sardīnijas un citas delikateses, kas atrodamas tikai mūsu veikalos.

Chateau Verdens outside

Mūsu komanda

Mēs uzskatām, ka komanda ir veiksmes pamats!

Veidojam spēcīgu, zinošu un kompetentu  komandu, kas spēj sasniegt mērķus un kvalitatīvi apkalpot klientus. Tās pamatā ir zināšanas par sortimentu, apkalpošanas kultūras pamati un cilvēcīgums, kas nāk līdzi ik uz soļa.

Mūsu komandā darbojas radoši, dzīvespriecīgi un harmoniski cilvēki, kuri izpratīs ikkatra klienta vēlmes, apkalpos pēc augstākajiem standartiem, pat arī tos, kuri pirmo reizi ir ciemos pie mums. Apmierināts klients ir mūsu pamatvērtība.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Ielogoties