Blog categories
Latest Comments
No comments
22,50 €
  • Latvija
„Chateau Verdens” ir specializēta vinotēka Rīgā, ar bagātīgu kvalitatīvu un izsmalcinātu vīnu, šampaniešu, konjaku, viskiju, kā arī dažādu dzērienu klāstu, ko tieši piegādājuši ražotāji no Francijas, Itālijas,...

ANTONELLA CORDA.

Posted on2 Years ago
1

Šīs vīna darītavas stāsts ir cieši saistīts ar tās dibinātājas Antonellas Kordas stāstu. Kopš paaudzes paaudzēm uzaugusi starp vīna dārziem vīnkopju ģimenē. Viņas māte deva viņai mīlestību pret zemi, un tēvs ieaudzināja viņā aizraušanos ar šo darbu. Antonella kļuva par agronomi, kas specializējās vīna darīšanas pārvaldībā, un 2010. gadā pārņēma ģimenes tradīcijas. Viņa pārņēma vīna darītavas grožus savās rokās, pārveidojot to par vērienīgu un novatorisku projektu, kas godināja tās pagātni: izveidojot boutique vīna darītavu, kas spēj ražot izsmalcinātus Sardīnijas vīnus, kas ir cienīgi pārstāvēt Sardīniju visā pasaulē.

Nodošanās darbam, mīlestība pret zemi un cieņa pret amatu, ar apziņu, ka, ja vēlies pilnveidoties, tad jābūt gatavam aptvert pasauli. Šīs vērtības veido pamatu tādas ģimenes darbam, kas aizraušanos ar vīnu padarījusi par savu dzīvesveidu. Šīs vērtības ir dziļi sakņotas ražošanas procesos un uzņēmuma izvēlē, kas atspoguļojas pašu vīnu raksturā: autentiski, izsmalcināti un paredzēti panākumiem visprasīgākajos tirgos.

Serdiana atrodas lēzenu pakalnu vidū, Kampidano lejas daļā, tikai kilometru attālumā no Kaljāri. Šai teritorijai ir senas lauksaimniecības tradīcijas, kas šodien ir skaidri redzamas no tās olīvu audzēm, vīna dārziem un labības laukiem.

Antonella Corda vīna dārzi paņem labāko no zemes un nodrošina visu piedāvāto kvalitāti galaproduktā. No visām šeit audzētajām kultūrām vīnogas ir tā, kas izpaužas vislielākā izteiksmē: augsnes īpašības, ūdens klātbūtne un maigais klimats veicina vīnam unikālu raksturu, ko novērtē visizredzīgākie cienītāji.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Ielogoties