Slide background

Alus
no Francijas.

Alus no Francijas.

Slide background

Vīna degustācijas

Vīna degustācijas

VAIRĀKVAIRĀK
Slide background

Piegāde visā Latvijā.

Piegāde visā Latvijā.

22,50 €
  • Latvija
„Chateau Verdens” ir specializēta vinotēka Rīgā, ar bagātīgu kvalitatīvu un izsmalcinātu vīnu, šampaniešu, konjaku, viskiju, kā arī dažādu dzērienu klāstu, ko tieši piegādājuši ražotāji no Francijas, Itālijas,...
JaunāKie Raksti
Domaine du Cellar des Cray

Domaine du Cellar des Cray

Mazais Chignin ciems atrodasaugsto kaļķakmens eskalmentu pakājē Bauges masīva dienvidu daļā, Francijas centrālajosaustrumos, Savoie reģionā. Adriens Berliozs 2006. gada sākumā pārņēma mazo ģimenes īpašumu ar nosaukumu “Cellier des Cray” un padarīja to par vienu no prestižākajām Chignin domēniem.

Īpašumsaptver aptuveni 4,5 hektārus bioloģiski audzētu vīna dārzu, kas atrodas netālu no Chignin, neliela ciemata starp Albervilu un Šambiru, apmēram 390 metrus virs jūras līmeņa. Ļoti stāvas nogāzes - vīna dārzi ar 50% slīpumu daži no tiem ir apstādīti ar tādām vīnogām kā Jacquère un Roussanne baltajam un Mondeuse sarkanajam. Adriens strādā ar cieņu pret vidi, izmantojot organiskas metodes, kas virzās uz biodinamiku, viņš pielāgojas katram zemes gabalam atkarībā no apstrādes, kas nepieciešama veselīgāko vīnogulāju un vīnogu iegūšanai. Ja netiek izmantoti herbicīdi vai neorganiskie mēslošanas līdzekļi, zeme tiek apstrādāta un arta ar maziem instrumentiem, lai izvairītos no augsnes sablīvēšanās un tajā pašā laikā ļautu elpot augšējiem zemes slāņiem un saknēm. Viss tiek darīts galvenokārt ar rokām, un traktora izmantošana tik un tā būs pārāk bīstama slīpuma stāvuma dēļ atsevišķos vīnogulājos.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Ielogoties