Blog categories
Latest Comments
No comments

VEGĀNIE VĪNI

Posted on2 Years ago
0

Ko īsi nozīmē apzīmējums - vegānu vīns?

Iemesls tam, ka visi vīni nav vegāni vai pat draudzīgi veģetāriešiem, ir saistīts ar vīna dzidrināšanu un procesu, ko sauc par “attīrīšanu”. Visi jaunie vīni ir duļķaini un satur sīkas molekulas, piemēram, olbaltumvielas, tartrātus, tanīnus un fenolus. Tie visi ir dabiski un nekādā ziņā nav kaitīgi. Tomēr, bieži vien, vīna baudītājiem, patīk, ka mūsu vīni ir skaidri un dzidri.

Bieži vien daži tradicionālie dzidrinātāji var padarīt vīnu vegāniem nepiemērotu. Olu baltumus vai kazeīnu (olbaltumvielas, kas atrodas pienā) var izmantot, lai noņemtu sīkas nogulšņu daļiņas vīnā, kuras nevar noņemt vīnu filtrējot. Tomēr arī citi veidi, kā to izdarīt, kļūst arvien populārāki.

Vegānu vīnus ražo bez dzīvnieku izcelsmes produktiem, tāpēc vīndari vai nu atstāj smalkās daļiņas dabiski iegrimt vīna dibenā, vai arī izmanto produktus, kas nav dzīvnieku izcelsmes, parasti bentonītu vai zirņu proteīnu.

Mūsu veikalā ir atrodami vairāk, kā 20 ražotāju vegānie vīni, dažādos stilos, kur katrs spēs izvēlēties sev tīkamāko!

Saistītie Produkti
37,80 €
  • Francija
Cabernet Franc visā savā pilnībā. Vīnogas no vairāk nekā 130 gadus veciem vīnogulājiem ne tikai tiek noplūktas ar rokām, bet arī tiek šķirotas vīna dārzā. Šim vīnam no vīnogām plūc tikai labākās ogas. Tas atstāj rokas...

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Ielogoties