Blog categories
Latest Comments
No comments
22,50 €
  • Latvija
„Chateau Verdens” ir specializēta vinotēka Rīgā, ar bagātīgu kvalitatīvu un izsmalcinātu vīnu, šampaniešu, konjaku, viskiju, kā arī dažādu dzērienu klāstu, ko tieši piegādājuši ražotāji no Francijas, Itālijas,...

VEGĀNIE VĪNI

Posted on3 Years ago
1

Ko īsi nozīmē apzīmējums - vegānu vīns?

Iemesls tam, ka visi vīni nav vegāni vai pat draudzīgi veģetāriešiem, ir saistīts ar vīna dzidrināšanu un procesu, ko sauc par “attīrīšanu”. Visi jaunie vīni ir duļķaini un satur sīkas molekulas, piemēram, olbaltumvielas, tartrātus, tanīnus un fenolus. Tie visi ir dabiski un nekādā ziņā nav kaitīgi. Tomēr, bieži vien, vīna baudītājiem, patīk, ka mūsu vīni ir skaidri un dzidri.

Bieži vien daži tradicionālie dzidrinātāji var padarīt vīnu vegāniem nepiemērotu. Olu baltumus vai kazeīnu (olbaltumvielas, kas atrodas pienā) var izmantot, lai noņemtu sīkas nogulšņu daļiņas vīnā, kuras nevar noņemt vīnu filtrējot. Tomēr arī citi veidi, kā to izdarīt, kļūst arvien populārāki.

Vegānu vīnus ražo bez dzīvnieku izcelsmes produktiem, tāpēc vīndari vai nu atstāj smalkās daļiņas dabiski iegrimt vīna dibenā, vai arī izmanto produktus, kas nav dzīvnieku izcelsmes, parasti bentonītu vai zirņu proteīnu.

Mūsu veikalā ir atrodami vairāk, kā 20 ražotāju vegānie vīni, dažādos stilos, kur katrs spēs izvēlēties sev tīkamāko!

Saistītie Produkti

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Ielogoties