Slide background

Alus
no Francijas.

Alus no Francijas.

Slide background

Vīna degustācijas

Vīna degustācijas

VAIRĀKVAIRĀK
Slide background

Piegāde visā Latvijā.

Piegāde visā Latvijā.

22,50 €
  • Latvija
„Chateau Verdens” ir specializēta vinotēka Rīgā, ar bagātīgu kvalitatīvu un izsmalcinātu vīnu, šampaniešu, konjaku, viskiju, kā arī dažādu dzērienu klāstu, ko tieši piegādājuši ražotāji no Francijas, Itālijas,...
JaunāKie Raksti
Tenuta i Gelsi

Tenuta i Gelsi

Tenuta i Gelsi tika dibināta 2003. gadā, lai uzlabotu ģimenes vīnkopības mantojumu, tas ir viens no visizteiktākajiem Bazilikatas stūriem dabas un ainavas skaistumiem. Tas ir nosaukts par godu gadsimtiem seniem "Mulberry" kokiem, kas atrodas pa ceļam uz muižu. Tie stādīti tā augļu ražai, bet galvenokārt lapām, ko izmanto, lai barotu sešdesmitajos gados tajā pašā īpašumā audzēto zīdtārpiņu.

Atrodas Rionero in Vulture Potencas provincē, Monticchio Bagni ciematā, akmens metiena attālumā no slavenajiem vulkāniskās izcelsmes ezeriem un no avotiem, no kuriem nāk daži no Bel Paese visaugstāk novērtētajiem minerālūdeņiem un zemu minerālvielu ūdeņiem. Tas ir Vulture slīpums, no kura paveras skats uz Ofanto ieleju aptuveni 450 metru augstumā, kur sārmainā (sodiokālija) pleistocēna vulkāna nogulsnes, kas sastāv no viegli maināmiem piroklastītiem un lavas, ir radījušas tumšas koluviālās nogulsnes, kas sajauktas ar jau esošām nogulsnētām mālainām smilšainām augsnēm.

Šeit Ruggiero Potito ar ģimenes palīdzību stingri ticēja savas zemes spējai dot nenovērtējamus augļus. Vīna dārzs, kas vienmēr ir bijis neapstrīdams šo zemju varonis, kopš pusaudža gadiem ir bijusi viņa aizraušanās, dodot dzīvību uzņēmumam, kura galvenais mērķis ir piešķirt pareizo vērtību šai lielajai un senajai vīnkopībai. "Mēs daudz redzam savā vissvarīgākajā vīnogu šķirnē Aglianico del Vulture, introvertu, kašķīgu, bezkaunīgu, bet laika gaitā spējīgu arī uz lielu saldumu un delikatesi". Ar šiem vārdiem Rugjiero Potito raksturo attiecības, kas viņam ir ar savu vēsturi un savas zemes vīnkopību.

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Ielogoties