Slide background

Alus
no Francijas.

Alus no Francijas.

Slide background

Vīna degustācijas

Vīna degustācijas

VAIRĀKVAIRĀK
Slide background

Piegāde visā Latvijā.

Piegāde visā Latvijā.

22,50 €
  • Latvija
„Chateau Verdens” ir specializēta vinotēka Rīgā, ar bagātīgu kvalitatīvu un izsmalcinātu vīnu, šampaniešu, konjaku, viskiju, kā arī dažādu dzērienu klāstu, ko tieši piegādājuši ražotāji no Francijas, Itālijas,...
JaunāKie Raksti
Tenute Perdarubia

Tenute Perdarubia

Zīmols Perda Rūbija dzimusi 1949. gadā,- Mario Mereu, kurš viens no pirmajiem Sardīnijā apzinājās tradicionālās Cannonau vīnogu potenciālu, kas kopš seniem laikiem audzētas Ogliastras apgabalā. Perda Rubia vīns, kas ražots Cardedu vēsturiskajā pagrabā gan ar savām vīnogām, gan ar vietējo zemnieku atvestām vīnogām, ātri tiek novērtēts arī ārpus salas robežām, iekarojot starptautisko starmešu gaismu.

Mario dēls Renato Mereu turpināja ģimenes biznesu, iestādot jaunus vīna dārzus 1971. gadā, izmantojot virkni tehnisko kultivēšanas jauninājumu, kas kopš tā laika ir tapusi par uzņēmuma preču zīmi. Perda Rubia tagad tiek ražota "tīrā veidā" no vienas Cannonau vīnogu šķirnes un netiek "potētas" uz Amerikas vīnogulājiem.

2014. gadā stafete tiek nodota Mereu ģimenes jau kā trešajai paaudzei, kas uzsāk nozīmīgu atjaunošanas darbu, ieviešot jauno ''Naniha'' etiķeti, ar mērķi prezentēt "tīro" Cannonau jaunos starptautiskos tirgos, vienlaikus ievērojot tradicionālo apstrādi un metodes, kas nodotas septiņdesmit gadu darbības laikā.

Šobrīd uzņēmumam ir ap 600 hektāru zemes, kas tiek apstrādāta bioloģiski, no kuriem 20 hektāri ir paredzēti vīna dārziem, bet pārējā daļa olīvu audzēšanai, mežkopībai un seno graudaugu audzēšanai.

Uzņēmuma logotips, kas atrodas visos produktos, ir vēsturiskās Perda Rubia vīna etiķetes evolūcija, kas, pārstrādāta un stilizēta, atgādina senā Sardīnijas auduma dizainu, kas ilgu laiku piederēja ģimenei.

Lasīt vairākShow less

Menu

Settings

Create a free account to save loved items.

Ielogoties